Vazhdon seanca me prezencë të policisë

Autori:Zekirja Shabani

Kryesia e Kuvendiot të Kosovës ka vendosur që mbrenda 20 minutave të vazhdohet seanca e Kuvenit të Kosovës me prezencë të policisë.
Aida Dërguti nga radhët e Vetëvendosjes ka thënë se në rast se deputetët e opozitës do të pengojnë mbarëvejtjen e punimeve do të ndërhyj policia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-seanca-me-prezenc-te-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala