Vazhdon përleshja mes protestuesve dhe policisë afër rektoratit

Autori:Gazeta Fjala

Po vazhdon protesta tek Hotela Grandi, ku forcat e shtuara të policisë po gjuajnë gazëlotsjelles per të shperndare protestuesit.

Ndërkohë që protestuesit po brohorasin “mos i mbroni hajnat”, si dhe “Sheshi është i joni jo i qeverisë”

 

 

kordoni

protestuesit kord

gaz te rektorati

gaziiii

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-perleshja-mes-protestuesve-dhe-policise-afer-rektoratit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala