Vazhdon moti i mirë në Kosovë

Autori:Gazeta Fjala

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka paraqitur grafikën për motin që do të mbizotërojë nesër dhe pasnesër në disa qytete të Kosovës

Sipas IHMK-së, temperaturat do të rriten deri në 16 gradë celsius maksimalja, përderisa minimalja do të sillet deri në dy gradë celsius, raporton lajmi.net.

Përndryshe gjatë ditës së sotme ka mbizotëruar mot me i kthjellët me temperatura që kanë arritur deri në 14 gradë celsius maksimalja./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-moti-i-mire-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala