Vazhdon keqpërdorimi i veturave zyrtare

Autori:Zekirja Shabani

Zyrtarët e Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapsinor nuk i ndalin veturat zyrtare as pas orarit të punës. Një foto e bërë të enjten në ora 19:55 në Lagjen Vllezërit Llozana te Dheu i Bardhë në  Gjilan, shihet e parkuar para shtëpis së një zyrtari të kësaj ministrie.

Edhe pse kjo veturë do të duhej të ishte në parking të ministrisë nëë këtë kohë, e jo tek shtëpia e zyrtarëve./Gazeta Fjala/

vetura

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-keqperdorimi-i-veturave-zyrtare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala