Vazhdon ekzodi për Hungari (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kjo është pamja tmerruese mbrëmjen e sotme në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë. Fotot nga Nebih Maxhuni, gazetar i Radio Dukagjinit.

531

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdon-ekzodi-per-hungari-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala