Vazhdojnë “vjedhjet” e paqëllimshme të ETC-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në raportimet e mëhershme nga mediat, ndër to edhe Gazeta Fjala, rreth vjedhjeve dhe manipulimeve me çmime nga kompania e deputetit Ramiz Kelmendi, ai pati thënë se këto janë të paqëllimshme.

Ata sërish kanë vazhduar avazin e njejtë duke i reklamuar produktet e tyre me zbritje e në arkë të paguhen pa zbritje.

Kësaj rradhe produkti “Pelena Rozi Bebe”, e cila në raft është e shënuar me zbritje nga 4,19 euro në 3,99 euro, në arkë paguhet pa zbritje./GazetaFjala/

11920411_10207720975766694_1643024045_n

Këto janë raportimet e mëhershme nga Gazeta Fjala rreth manipulimeve të ETC me konsumatorët e saj:

Kelmendi përgjigjet për mashtrimet në ETC

Vazhdojnë mashtrimet në ETC

Ja si i mashtron klientët ETC-ja (Foto)

“Zbritje” mashtruese në ETC (Foto)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdojne-vjedhjet-e-paqellimshme-te-etc-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala