Vazhdojnë mashtrimet në ETC

Autori:Zekirja Shabani

Edhe një befasi e pakëndshme për konsumatorët në Qendrën Tregtare ETC.

Në emër të zbritjes së çmimeve menaxhmenti i kësaj qendre ka vendosur çmime më të larta për kaqkavallin.

Siq edhe shihet në fotografi 1 kilogram kaqkavall që kushtonte 2.59 euro tani është shtrenjtuar në 2.65 euro.

etc

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdojne-mashtrimet-ne-etc/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala