Vazhdojnë arrestimet e protestuesve

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës po vazhdon me arrestime, tashmë ka arrestuar edhe një përson ne hyrje të Fakultetit Filologjikë, raporton Gazeta Fjala.

arrestime arrestime2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vazhdojne-arrestimet-e-protestuesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala