Varroset Sead Alushi, marrin pjesë Bahtiri e Rakiq (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në varrezat e Suhadollit në Mitrovicë, sot u bë varrimi i të riut mitrovicas Sead Alushi, i cili ishte zhdukur në ujërat e lumit Ibër, që me 10 prill.

Përveç familjarëve dhe qytetarëve të shumtë, në ceremoninë e varrimit të të ndjerit, kanë marr pjesë edhe kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, kryetari i Mitrovicës veriore Zoran Rakiq, si dhe Adriana Hoxhiq,.

I ndjeri ishte zhdukur me 10 prill afër lumit Ibër, derisa pardje është gjetur trupi i tij i pajetë në rrjedhën e lumit “Ibër”, në rrethinë të Zveqanit. /Veriu.info/

Varrimi

varrimi2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/varroset-sead-alushi-marrin-pjese-bahtiri-e-rakiq-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala