Valon Kashtanjeva: Perfitimin nga fondi e deklarova në AKK

Autori:Gazeta Fjala

Pas publikimit të Gazetës Fjala lidhur me listën e emrave përfitues të fondit të kuadrove ka reaguar Valon Kashtanjeva drejtor i Zyrës për të Drejtat e Autorit.

Ai thotë se është përfitues i fondit për 7 muaj të vitit të kaluar dhe se këtë ai e ka deklaruar në formularin e pasurisë së vitit 2015.

“Ju njoftoj që unë jam përfitues i fondit për vitin 2014 për herë të parë, dhe për këtë përfitim raportohet – kam raportuar në formularin e deklarimit të pasurisë për vitin 2015”, ka thene Kashtanjeva. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/valon-kashtanjeva-perfitimin-nga-fondi-e-deklarova-ne-akk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala