Vala sjellë Ipone 6s në Kosovë

Autori:Avdyl Pajaziti

Vala së shpejti do të fillojë me dy risi të treg. Për të gjithë klientët e vet kompania telefonike “Vala”, ka sjellë telefonin e ri të markës Apple, Ipon 6s, që sapo është lanësuar në tregjet botërore.

Këtë risi e ka paralajmëruar vetë drejtori menaxhues i “Vala”-së, Agron Mustafa, nëpërmes rrjetit social Facebook.

Ata që janë përdorures të “Vala”-së do të mund ta marrin Ipone 6s me këste ose nëpërmes lojës shpërblyese që do të nis së shpejti, raporton Indeksonline.

Ndryshe “Vala”, është duke e përjetuar kthesëm më të fuqishme të rikthimit të klientëve dhe llojllojshmërin e ofertave. Ofertat e fundit nga “Vala” janë para të gjithë operatëorve tjerë që operojnë në Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/vala-sjelle-ipone-6s-ne-kosove/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala