Ushtria shqiptare mundohet të tregojë muskujt, por tanke nuk ka (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministrja e Mbrojtjes së Shqipërisë Mimi Kodheli ka publikuar një album fotografik në profilin e saj në Facebook.

Ajo shkruan se “Garnizoni “Skënderbej” ka marrë një pamje tjetër plot ngjyra këto ditë. Gumëzhin me provat për festën e 103 vjetorit të Shqipërisë shtet. 103 vjet Forca të Armatosura, shkruan ajo.

Por me të drejtë disa komentues i vënë në dukje: Po tanket ku janë?

Sa të kemi NATO-n, ka kush na mbron.

Shqipëria me t’u futur në NATO ka hequr nga përdorimi të gjitha tanket që i kishte trashëguar nga sistemi komunist.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

– See more at: http://lajmi.net/ushtria-shqiptare-mundohet-te-tregoje-muskujt-por-tanke-nuk-ka-foto/#sthash.B5XSyDbY.dpuf

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ushtria-shqiptare-mundohet-te-tregoje-muskujt-por-tanke-nuk-ka-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala