Ushtria e Shqipërisë krahasohet me ushtritë e zhvilluara

Autori:Avdyl Pajaziti

Ushtria shqiptarë ka përparuar shumë prej se është anëtarësuar në NATO.

Gjashtë vite më vonë, Ushtria e Shqipërisë krahasohet me forcën dhe përgatitjen ushtarake me vende të zhvilluara. Për më shumë shikojeni videon.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ushtria-e-shqiperise-krahasohet-me-ushtrite-e-zhvilluara/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala