Uji vërshon bizneset (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Edhe të enjten niveli i ujit ne magjistralen Prishtinë-Ferizaj, pas të reshurave të fundit ka qenë i lartë dhe ka bllokuar shumë biznese.

20150205_092516

20150205_092535

20150205_092539

20150205_092547

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/uji-vershon-bizneset-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala