Ujësjellësi vjedh qytetarët

Autori:Avdyl Pajaziti

Një qytetar i Prishtinës ka postuar 2 foto në facebook ku shihet se tarifa e KUR Prishtina është 0.38 euro për metër kub uji, ndërsa e ka faturuar me 0.39 euro. Për më tepër shihni foton në faturën e qytetarit në fjalë.

ujsjellsiujsjellsi2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ujesjellesi-vjedh-qytetaret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala