Tri gjerat e Shpend Ahmetit

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti që vie nga Vetëvendosje ka përmendur tri gjëra që sipas tij janë të rëndësishme.

1. Qeveria po don me e bo këtë në stilin, “qysh po ju duket juve me ju gjujt me vezë?” Por gjuajtja me veze nuk e ka vetem aktin fizik te gjuajtjes por edhe kutpimin politik. Albini nuk ka nënshkruar asnjë marrëveshje me Serbine, nuk e ka vjedh kurrë shtetin. Perkundrazi, gjithe jetën ja ka kushtu interesit publik te shtetit dhe kombit

2. Gjuajtja ndodhë brenda perimetrit te Kuvendit. Duke marr parasysh kordonin policor dhe sigurinë për të hyrë në këtë perimetër, është çudi se si këta dy kanë hyrë aty.

3. Qendrimi I Albinit për çdo lëvdatë

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tri-gjerat-e-shpend-ahmetit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala