Treni del nga binarët në Kaçanik

Autori:Gazeta Fjala

Treni që po qarkullonte nga Kaçaniku në Han të Elelzit ka dalur nga binarët, raporton lajmi.net.

Policia raporton se kjo ka ndodhur si pasojë e rrëshqitjes së dheut, përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.
Kjo ngjarja ka ndodhur në pasditen e së shtunes. 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/treni-del-nga-binaret-ne-kacanik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala