Tregu i varfër në Ferizaj (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Gazeta Fjala sjellë pasqyrën e tregut të qytetit të Ferizajit në 20 fotografi.

12656373_931647586888638_424866211_o 12670015_931650023555061_858605736_o 12675171_931649896888407_771957095_o 12695356_931649600221770_1605235280_o 12695551_931647783555285_357852542_o 12696501_931649480221782_290300052_o 12696785_931647640221966_869531185_o 12696896_931650190221711_782852213_o 12698961_931649306888466_1566585263_o 12699101_931647843555279_526243118_o 12722284_931649616888435_1497472945_o 12722497_931648960221834_2082771214_o 12736658_931647933555270_1015066413_o 12736738_931649390221791_1545423127_o 12736874_931649320221798_376290426_o 12736948_931650013555062_1188296664_o 12737037_931649500221780_1657814700_o 12737102_931647853555278_992718988_o Tregu Ferizaj - 1 tregu ferizaj 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tregu-i-varfer-ne-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala