Tre të vdekur në rrugën e Kombit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre të vdekur dhe një i plagosur është bilanci i aksidentit që ndodhi pasditen e sotme.

Fotot janë dërguar nga një lexues, i cili po voziste në rrugën e kombit.

Ndërkohë mediat nga Shqipëria raportojnë se fillimisht ishte një automjet tip “Ford” i cili kishte dalë nga rruga pasi drejtuesi i mjetit humbi kontrollin.

Kur karrotreci mbërriti për të tërhequr makinën e aksidentuar, një tjetër automjet që lëvizte me shpejtësi është përplasur me karrotrecin, duke i shkaktuar vdekjen tre personave, identiteti i të cilëve nuk dihet ende.

Aktualisht policia është në vendngjarje për të kryer veprimet hetimore.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tre-te-vdekur-ne-rrugen-e-kombit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala