Tre persona kërkojnë ndihmë mjekësore në QKUK

Autori:Gazeta Fjala

Tre persona kanë kërkuar ndihmë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Si pasoj e lëndimeve të marra dhe gazit lotsjellës që është hedhur në protestën që po zhvillohet në sheshet kryesore të kryeqytetit, deri më tani tre persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore në Emergjencën e QKUK-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tre-persona-kerkojne-ndihme-mjekesore-ne-qkuk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala