Tragjedi në Shkup: Vetëdigjet një vajzë

Autori:Avdyl Pajaziti

Një vajzë e moshës ndërmjet 25 dhe 30 vjeç sot pasdite është vetëdjegur në Parkun e Qytetit të Shkupit në afërsi të restorantit “Ballkanika”.

Identiteti i vajzës ende nuk dihet. Në vendin e ngjarjes ka arritur Ndihma e shpejtë por mjekët nuk kanë mundur të bëjnë asgjë, vetëm kanë konstatuar vdekjen e saj. Nuk ka informacione se cilat janë motivet që kanë detyruar vajzën të marrë një hap të tillë.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) e kanë vërtetuar këtë tragjedi, raporton Zhurnal.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tragjedi-ne-shkup-vetedigjet-nje-vajze/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala