Torcida kërcënon Plisat me armë të ftohta (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ky është selami i tifozëve ‘Torcida’ për simpatizuesit e Prishtinës ‘Plisat’.
Grupi i tifozëve nga Mitrovica ‘Torcida’ i ka dërguar një selam tifozëve të Prishtinës ‘Plisave’.

Katër tifoz mitrovicas e kanë postuar në rrjetet sociale një foto ku shihen të zhveshur në pjesën e sipërme të trupit dhe me armë të ftohta në duar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/torcida-kercenon-plisat-me-arme-te-ftohta-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala