Top 10 firmat e këpucëve për meshkuj

Autori:Avdyl Pajaziti

 top 10 kepucet

 1. Nike – firma lidere e këpucave për meshkuj
  Nike është në krye të listës për prodhimin dhe shitjen e këpucave për meshkuj. Këto këpuce janë të kushtueshme dhe kanë kërkesë të madhe në treg. Prodhimi i tyre bëhet në mënyrë shumë të kujdesshme dhe përdoruesi i tyre gjen rehati në to.
 2. Adidas – firma e njohur e këpucave për meshkuj
  Adidas qëndron në vendin e dytë në këtë listë. Adidas është firmë shumë e njohur për rehati në gjithë botën. Kjo kompani prodhon këpucë fleksibile dhe me stil.
 3. Bata – firma e këpucave për meshkuj e cila ka qëndrueshmërinë më të madhe
  Kompania Bata thotë se shërben më shumë se 1milion këpucë qdo ditë. Ka shumë interesim për blerjen e këpucave Bata, prej njerëzve nga e gjithë bota. Ata paijisin të gjitha llojet e këpucave për burra, gra, meshkuj, dhe femra.
 4. Reebok – firma e njohur e mbathjeve sportive
  Reebok është e njohur për prodhimet e tyre sportive. Njerëzit duan që të jenë të pajisur me çdo prodhim që del nga kjo firmë. Njerëzit ‘vdesin’ që të vishen me prodhime Reebok. Reebok qëndron në pozitën e katërt në listën e Top 10 firmave më të shitura të këpucëve. Poashtu është njëra prej firmave më të shtrenjta.
 5. Puma – firma më me stil për burra
  Puma është e njohur për stil dhe për pamjen e pasur për aksesorët e tyre. Puma poashtu është njëra prej firmave që çdo njeri dëshiron ta ketë. Këto këpucë janë të bukra dhe të këndshme. Gjithastu janë këpucë shumë të shtrenjta.
 6. Timberland – këpucët më të mira për meshkuj për qëndrim në këmbë
  Këpucat Timberland japin një përkrahje të hatashme për trupat muskuloz dhe gjithashtu janë shumë madhështorë në dukje.
 7. Converse – Këpucët më të mira për qëndrim nw to
  Converse është e njohur për prodhimin e këpucëve të cilat janë të mira në dukje dhe të përshtatshme për këmbën e njeriut. Është firmë mjaft e shtrenjtë. Është firmë e cila vazhdimisht është në rritje. Këpucat converse zakonisht vishen me farmerka të ngushta dhe maica të bukra.
 8. Vans – këpucat më të mira për dhmbje të themrës
  Shumica e këpucave Vans janë të rrafshta. Këpucat Vansa janë më të përshtatshme për njerëzit e gjatë. Japin një fizik të mirë për nejriun. Janë firmë e cila është bërë shumë e njohur për kohë të shkurtë.
 9. Fila – më e njohura për veshje sportive
  Fila është njëra prej firmave më në trend. Fila është e njohur për prodhimin e këpucëve sportive. Janë këpucët më të mira për vrapim.
 10. Merrell
  Merrell janë këpucat më të njohura për ecje malore. Së fundi Merrell ka rritur prodhimin dhe llojllojshmërinë e këpucëve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/top-10-firmat-e-kepuceve-per-meshkuj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala