Tollovi në rrugët e Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Rrugët e Prishtinës mëngjesin e sotëm duken shumë të ngarkuara. Kolonat e veturave janë të gjatë më dhjetar metra.

Gazeta Fjala sjellë disa foto të gjendjes aktuale të rrugëve kryesore të kryeqytetit.

1k

2k

3k

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tollovi-ne-rruget-e-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala