Tollovi e veturave te “Qafa” (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Mos funksionimi i semaforëve të kompleksi “Qafa” në Prishtinë po shkakton tollovi në trafik.

Kjo gjendje është parë edhe gjatë ditës së sotme. Gazeta Fjala sjell disa foto nga vendi i ngjarjës.

sema

samaaa

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tollovi-e-veturave-te-qafa-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala