Tmerri energjetik në kryeqytet (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kabllot e energjisë elektrike janë kthyer në rrezik serioz për banorët afër parkut të qytetit në Prishtinë.
Ato arrijën në ballkonat e ndërtesave  dhe leht  mund të vihen në kontakt me qytetarët.

Gazeta Fjala sjellë fotografi nga vendi, ku shihet se si afër banesave ëshët krjuar një rrjetë kabllosh që rrezikojnë jetën e këtyre qytetarëve.

tela 6 tela 5 tela 4 tela3 telaa 2 tela

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tmerri-energjetik-ne-kryeqytet-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala