Tmerr në ashensor (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Në vitin 2013 një video e Andy Gross u bë e famshme në internet, derisa ai tmerronte kalimtarët duke ecur me gjysmën e trupit.

Tani, “Njeriu përgjysmë”, sic njihet ndryshe Gross, është kthyer përsëri me një video të re. Kësaj radhe ai ka zgjedhur ashensorin, si vend për ti tmerruar qytetarët.

Ndiqeni videon e plotë, por kujdes nëse jeni me zemër të dobët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tmerr-ne-ashensor-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala