Tifo nga Ministria e Punëve të Brendshme

Autori:Gazeta Fjala

Deri sa një numër i konsiderueshëm i njerëzve kanë mbetur jashtë stadiumit të Prishtinës, aty ku po zhvillohet miqësorja në mes të Kosovës dhe Shqipërisë, të tjerë janë parë duke e shikuar ndeshen nga objekti i MInistrisë së Punëve të Brendshme.

Ndeshja ka filluar në orën 14:00 dhe rezultati është ende i barabartë, 0 me 0.

Deri më tani, rastin më të mirë për shënim të golit e kishte Kosova./Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tifo-nga-ministria-e-puneve-te-brendshme/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala