Tic Tac Toe: Si të fitoni gjithmonë? (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kur ka qenë hera e fundit që keni luajtur Tic Tac Toe? Është bërë një kohë e gjatë, apo jo?

Ndoshta është koha që të filloni ta luani përsëri atë, për t’i mundur çdo herë miqtë apo familjarët tuaj.

Por, para se të filloni ta luani atë përsëri, është mirë që të mësoni se si të fitoni gjithmonë.

Kjo lojë është e thjeshtë, argëtuese dhe mjaft e mirë. E gjitha fillon me atë se kush e vendosë i pari X ose O. Por, ekziston një metodë e cila ua siguron gjithmonë fitoren.

Këtë metodë mund ta mësoni në videon më poshtë, e cila është publikuar në YouTube.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/tic-tac-toe-si-te-fitoni-gjithmone-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala