Thyhen orët digjitale para KEDS

Autori:Zekirja Shabani

Disa orë digjitale janë thyer para objektit të KEDS. Këtë veprim protestuesit e kanë bërë në mënyrë simbolike, duke kundershtuar cmimin e rrymës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thyhen-oret-digjitale-para-keds/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala