Thikë pas shpine, arrestohet i dyshuari

Autori:Zekirja Shabani

Një i dyshuar është arrestuar në Gjilan për shkak se pas një fjalosje kishte therur me thikë në shpinë viktimën, duke i shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thike-pas-shpine-arrestohet-i-dyshuari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala