Thaçi viziton familjen e Sami Lushtakut (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Presidenti i zgjedhur i Kosovës, Hashim Thaçi ka vizituar familjen e kryetarit të Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku.

Në profilin e Facebook-ut të djalit të Sami Lushtakut, Mërgim Lushtaku janë postuar disa fotografi të Thaçit me nipërit dhe mbesat e Lushtakut.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-viziton-familjen-e-sami-lushtakut-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala