Thaçi: Vëllai im është një nga aksionerët e “Interprometi”

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri legal i PDSH-së, Menduh Thaçi ditë më parë ka mbajtur një konferencë për mediat, ku ka folur gjerë e gjatë për situatën aktuale politike. Ai s’ka lënë mënjanë fjalorin e tij tipik ofendues ndaj shumicës së mediave, personave publike, apo edhe partive opozitare, shkruan “Almakos”.

Ndërkohë, në pyetjen e gazetarëve për Shoqatën Aksionare ‘Interpromet’ Thaçi është përgjigjur se në këtë kompani që ka shumë aksionarë, mes tyre është edhe vëllai i ti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-vellai-im-eshte-nje-nga-aksioneret-e-interprometi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala