Thaçi vazhdon takimet me strukturat e PDK-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, do të vazhdoj edhe sot me takime nëpër strukturat e partisë.

Në Teatrin e Qytetit në Gjilan, sot Thaçi së bashku me zëvendëskryetarin Kadri Veseli dhe me bashkëpuntorë të tjerë, do të takohen me anëtar e simpatizant të partisë.
Para dy ditësh Thaçi ishte në qytetin e Gjakovës dhe Pejë. Në këtë të fundit, kreu i PDK-së u prit si president i Kosovës. Madje për të ishte shkruar edhe një baner “Mirë se vjen President”.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-vazhdon-takimet-me-strukturat-e-pdk-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala