Thaçi takoi Baroneshën Ashton

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri, njëherësh ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, gjatë punimeve të Forumit të Oslos është takuar me ish-shefen e diplomacisë evropiane, Baroneshën Catherine Ashton.

Thaçi në profilin e tij në “Facebook”, ka shkruar se ka pasur një takimi miqësor me Baroneshën Ashton. “Pata një takimi miqësor me Baroneshën Ashton në margjina të Forumit të Oslos të Paqebërësve, ku po marrin pjese mbi 150 liderë botërore nga politika, mediet, institute të shquara”, ka shkuar Thaçi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-takoi-baroneshen-ashton/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala