Thaçi takohet me strukturat e PDK-së në Shtime

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i PDK-së Hashim Thaçi së bashku me anëtarë të kryesisë sot do të mbajë takim me strukturat e PDK-së në Shtime.

Takimi mbahet në orën 17:00 në Shtëpinë e Kulturës në Komunën e Shtimes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-takohet-me-strukturat-e-pdk-se-ne-shtime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala