Thaçi pinë kafe 50 metra larg protestuesve

Autori:Gazeta Fjala

Pas miratimit të projektligjit për buxhetin e Kosovës për vitin 2016, ku opozita hodhi gaz dhe sprej, Thaçi është parë duke pirë kafe në njërin prej lokaleve afër Qeverisë, 50 metra larg të të cilit po protestonin dhjetëra aktivistë të partive opozitare, shkruan lajmi.net

Bashkë me Thaçin është parë edhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, dhe ai i Bujqësisë, Memli Krasniqi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-pine-kafe-50-metra-larg-protestuesve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala