Thaçi lavdëron punëtorët e Shërbimit Publik [Foto]

Autori:Avdyl Pajaziti

Zv.Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, për Ditën Ndërkombëtare të Shërbimit Publik, ka shfrytëzuar rastin të shpreh mirënjohjen e tij për punën e shërbyesve publik të cilët me punën e tyre kanë forcuar këtë institucion dhe u kanë shërbyer qytetarëve të Kosovës.

Ky është reagimi i tij i plotë në faqen e tij zyrtare në Facebook.

“Me punën e tyre të drejtë dhe transparente ata ofrojnë shërbime cilësore në të mirë të të gjithë qytetarëve të Kosovës. Në Ditën Ndërkombëtare të Shërbimit Publik, shpreh mirënjohjen time për angazhimin e të gjithë shërbyesve publikë për forcimin e një administrate publike profesionale dhe efikase, ndërsa ne mbetemi të përkushtuar për avancimin e procesit të reformës së administratës publike”, ka shkruar Thaçi në Facebook. /GazetaFjala/

untitled

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-lavderon-punetoret-e-sherbimit-publik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala