Thaçi, Kosumi e Dugolli siç nuk i keni parë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në këtë foto të rrallë shihen së bashku dy ish kryeministrat e Kosovës, Thaçi e Kosumi, si dhe ish ministri Dugolli.

Ata duken mjaft të rinj në këtë foto dhe shihet se ajo është bërë gjatë një udhëtimi me helikopter./GazetaFjala/

11780364_10207483769156677_899682896_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-kosumi-e-dugolli-sic-nuk-i-keni-pare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala