Thaçi ia mësyn Kuvendit për t’u zgjedhur President (Video)

Autori:Zekirja Shabani

Kryetari i PDK-së, Hashim Thaçi tashmë është nisur drejt Kuvendit të Kosovës, ku pritet të votohet si President i Kosovës.

Express sjell këtë video ku shihet vetura e Thaçit duke shkuar në Kuvend.

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-ia-mesyn-kuvendit-per-tu-zgjedhur-president-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala