Thaçi feston ditëlindjen në Stamboll

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri i Kosovës, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, sot feston ditëlindjen e tij të 47-të.

24 prilli është dita e cila në agjendën e Thaçit ishte e paraparë që të udhëtonte për në Beograd për vizitë, mirëpo kërcënimet e autoriteteve serbe se nëse “Gjarpri hyn në Serbi do të arrestohet” , bënë që të anulohej vizita.

Mirëpo, Thaci  përseri ka udhtuar jashtë Kosovës. Ai tani është nisur për në Trurqi ku edhe do ta festojë ditëlindjen me “vëllaun” Tayyip Erdoğan.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-festoon-ditelindjen-ne-stamboll/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala