Thaçi falenderues ndaj Brazilit me “cicërimë”

Autori:Avdyl Pajaziti

Zv/kryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi ka falënderuar shtetin e Brazilit për njohjen e pasaportave kosovarë.

Ai ka shkruar një “tweet” duke falënderuar brazilianët në gjuhën portugeze, gjuhë zyrtare e Brazilit.

thaciobrigado

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-falenderues-ndaj-brazilit-me-cicerime/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala