Thaçi është larguar nga Kuvendi

Autori:Gazeta Fjala

Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi, është parë pak minuta më herët duke u larguar nga ndërtesa e Kuvendit.

Deri në atë moment ai ishte në takim me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli, bashkë me kryeministrin Isa Mustafa dhe kabinetin qeveritar.

Më herët ai ka thënë se vazhdimi i seancës do të ndodhë medoemos.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-eshte-larguar-nga-kuvendi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala