Thaçi: e papranueshme sjellja e opozitës

Autori:Gazeta Fjala

Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi thotë se është e papranueshme sjellja nga ana e opozitës. Veprimet e tilla sipas Thaçi janë të papranueshme sidomos tani kur vendi po synon integrimin europian dhe euro-atlantik.

“Në veçanti është e papranueshme në periudhën që është Kosova, para anëtarësimit në UNESCO, nënshkrimin e MSA’s dhe liberalizimin e vizave”, ka vazhduar Thaçi duke komentuar veprimet e opozites.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-e-papranueshme-sjellja-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala