Thaçi e Pacolli bashkë në kafe (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gani Thaçi, vëllai i zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi, rrallë herë është parë në publik. Një lexues i Indeksonline i ka dërguar dy fotografi ku shihet vëllai i Thaçit bashkë me Rrahim Pacollin, që është kryesues i delegacionit të Kosovës në dialogun lidhur me kartonin e gjelbër, ndërsa Gani Thaçi është zëvendësdrejtori i Byros Nacionale të Kosovës. Se ky takim ishte thjeshtë miqësor apo diçka më shumë kjo mbetët të shihet…/Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-e-pacolli-bashke-ne-kafe-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala