Thaçi bën thirrje: Loboni për Kosovën për UNESCO në web faqen më të re

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri dhe Ministri kosovar i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, ka shpërndarë në profilin e tij në facebook një web faqe të re, për të cilën ka bërë të ditur se i është dedikuar lobimit për pranimin e Kosovës në Agjencinë e Kombeve të Bashkuara për Arsim, Shkencë dhe Kulturë, UNESCO.

“Shfletoni faqen më të re dedikuar fushatës për anëtarësinë e Kosovës në UNESCO. Shpërndajeni në rrjetet e juaja sociale. Ndihmoni afirmimit të Kosovës me lobimin tuaj”, ka shkruar Thaçi.

Për të vizituar web faqen “Kosovo in UNESCO”, klikoni në këtë link: http://kosovoinunesco.org/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-ben-thirrje-loboni-per-kosoven-per-unesco-ne-web-faqen-me-te-re/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala