Thaçi: Asociacioni është paraparë me pakon e Ahtisaarit

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendëskryeministri i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se shoqëria civile është shumë e rëndësishme.

Ai këtë e ka thënë në tryezën që po mbahet me përfaqësues të mediave dhe të shoqërisë civile ku po diskutohet për zhvillimet aktuale në vend.

Thaçi ka thënë se Asociacioni i Komunave me shumicë serbe është  paraparë me pakon e Ahtissarit andaj ajo është shumë e rëndësishme.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/thaci-asociacioni-eshte-parapare-me-pakon-e-ahtisaarit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala