Teuta Sahatqija i quan terrorista deputetët e opozitës.

Autori:Avdyl Pajaziti

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga rradhet e LDK-së, Teuta Sahatqija i ka quajt terrorista deputetët e opozitës.

Ajo në një postim të kolege së saj deputete, Alma Lama, në të cilën ajo paralajmëron se po nisej për në Seancën e Kuvendit, Sahatqija e ka këshilluar që ajo të kujdeset prej terroristëve.

Ndërkohë kjo deputete pritet të emrohet konsulle e Kosovës në New York.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/teuta-sahatqija-i-quan-terrorista-deputetet-e-opozites/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala