Testi më i çuditshëm i iPhone dhe Galaxy S6 (VIDEO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mënyrë që të arrijnë përsosmërinë, kompanitë kanë prodhuara telefona të mençur që mund t’i rezistojnë ujit.

Mirëpo për të parë më mirë funksionimin e tyre, shumë njerëz bëjnë teste me telefona dhe kësaj radhe njëri ka testuar iPhone 6 dhe Samsung Galaxy S6 Edge.

Ai ka bërë një test të çuditshëm me ujë të vluar për të parë sa mund të jenë rezistencë ndaj nxehtësisë së madhe.

Kanali TechTax në YouTube ka postuar një video në të cilën bëhet ky test.

Për më shumë shikojeni videon:

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/testi-me-i-cuditshem-i-iphone-dhe-galaxy-s6-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala