Tërmet në Tiranë‏

Autori:Avdyl Pajaziti

​Lëkundje tërmeti janë ndjerë në orët e parë të ditës së premte në kryeqytet.

Sipas Institutit Euromesdhetar të Sizmologjisë tërmeti është regjistruar në orën 04:14 minuta të së premtes, me magnitudë 3.8 ballë.

Epiqendra e tërmeti ka qenë 52 kilometra në verilindje të kryeqytetit, me një thellësi prej 5 kilometrash. Nuk ka njoftim për dëme materiale.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/termet-ne-tirane%e2%80%8f/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala